Informácie

O nás

SmartGuru je prvý portál svojho druhu na Slovensku - spája tých, ktorí chcú vedieť, s tými, ktorí vedia.


Vytvorili sme pre vás unikátnu platformu, na ktorej sa stretávajú informácie o lektoroch, tréneroch, školách, kluboch, vzdelávacích inštitúciách a organizáciách z celého Slovenska, s informáciami o lekciách, kurzoch, seminároch, workshopoch a iných aktivitách, z oblasti umenia, športu a vzdelávania.


Prečo sme vznikli?

Ak chcete v súčasnosti dohľadať, kto vo vašom okolí ponúka hodiny angličtiny, lekcie tenisu, cvičenia jogy alebo kurzy tvorivého písania či maľby, je to zložité a zdĺhavé. Nie všetci sú dnes na sociálnych sieťach, či vlastnia domény. Katalógové informácie zostarnú a nik sa im nevenuje. Premýšľali sme, ako zjednotiť lektorov, kluby a spoločnosti do prehľadnej a funkčnej platformy, ktorá ponúka jednoduché a rýchle vyhľadávanie toho, čo potrebujete, zo sveta umenia, športu a vzdelávania.


Doba, v ktorej žijú naše deti, je rýchlejšia, ako tá, v ktorej sme v ich veku žili my. Neustále sa potrebujú niečím zamestnávať a dostávať nové podnety, aby sa ich myseľ nenudila. Vyberte spolu s nimi podľa vašich preferencií lektora, ktorý vám bude najviac vyhovovať a šetrite svoj čas a energiu.


Súčasný stav vzdelávania neposkytuje taký priestor na osobné napredovanie, aký by sme vám ho my radi dopriali.

Lektori, učitelia, či školy, ktoré sa rozhodli pracovať inak, by mali mať priestor a tie najlepšie podmienky pre svoju činnosť.

Sme radi, že už existuje miesto na vašu fyzickú a duševnú osvetu, ktoré vám sprostredkuje všetky informácie o vzdelávaní, ktoré potrebujete a navyše bez reklám.


SmartGuru motivuje lektorov obstáť v konkurencii, inšpiruje študentov rozhodovať sa správne pri výbere kurzov a vzdeláva množstvo skupín prostredníctvom svojich Guru.


Slovensko je komunita. Našou víziou pri vytváraní SmartGuru bolo vrátiť späť energiu, ktorú nám v našej práci táto komunita dáva.


Sme partia kreatívcov, ktorá vo svete reklamy pôsobí 10 rokov a už sme vďaka spolupráci s vami dosiahli mnohé naše méty. Rozhodli sme a preto, že vám to s veľkou vďakou chceme vrátiť.

Čím vzdelanejší budete vy a ľudia vo vašom okolí, tým lepšie sa vám bude žiť.


SmartGuru je projekt, ktorý 2 roky vyvíjali skúsení odborníci zo sveta marketingu, copywritingu, video produkcie, dizajnu, či programovania. Postavili sme tím progresívnych ľudí, aby sme vám dokázali, že ak chce niekto niečo dosiahnuť, musí začať od seba a obklopovať sa odborníkmi, vďaka ktorým môže napredovať celá spoločnosť.


Radi by sme sa podieľali nielen na rozvoji vzdelávania, ale aj na rozvoji kultúry a športu na Slovensku. Chceme pre vás vytvoriť jedinečné podmienky na zveľaďovanie svojich daností, pretože doba, keď vás autority nútili tráviť čas nad štúdiom toho, čo vám nejde, namiesto toho, aby vás podporovali v tom, v čom vynikáte, je, dúfame, nenávratne preč.


Vzdelávanie môže byť zábava, ak k nemu pristúpite invenčne. SmartGuru vám v tom veľmi ochotne pomôže.


Dozviete sa od nás:

- všetko o lektoroch a aktivitách vo vašom okolí

- chronologické zoradenie lekcií, udalostí a workshopov

- inšpiratívne články, videá a tutoriály od lektorov

- novinky zo sveta umenia, športu a vzdelávania

- rozhovory so Smart osobnosťami

- súťaže o Smart ceny


Buďte Smart a získajte zdarma:

- vlastný profil s admin rozhraním

- online chat so svojim lektorom

- označ svojho Obľúbeného Guru a vytvor si komunitu obľúbených lektorov

- pravidelné informácie o lekciách a udalostiach

- možnosť hodnotiť a komentovať


Staňte sa Guru a získajte:

- profesionálnu prezentáciu svojich aktivít už od 49 € / ročne (4,08 € / mesačne)

- subdoménu s unikátnym profilom nahrádzajúcim vlastnú webstránku

- zobrazenie profilu v interaktívnej SmartMape

- automatické odosielanie noviniek a udalostí odberateľom

- ďalšie extra výhody


Radi vám pomôžeme:

- spracovanie VIP profilov

- nakrúcanie klipov / tréningov / lekcií / reklamných spotov

- SEO analýza profilu

- profesionálna úprava textov a profilov copywriterom

- social media marketing


Kam sa chceme dostať?

SmartGuru je priestor pre tých, ktorí túžia po krajšom a plnohodnotnejšom živote. Našou najväčšou túžbou je spokojnosť ľudí, ktorí nad frázou: ,,Učíte sa pre seba", nekrútia očami, pretože empíria dokázala, že je to skutočne tak. Každý z nás má predpoklady na to, aby zmenil svet sériou svojich správnych rozhodnutí. SmartGuru takým rozhodnutím je.


Prajeme si žiť vo svete, v ktorom nie je nič dôležitejšie, ako to, čo viete.


Buďte Smart a pridajte sa k nám.

exceptional and thus wonderful build can be the sign of rolex news.swiss aaa swiss replica rolex datejust 41 new 2021 incl vat mwst net vat possible was probably well respected by all the fields.