Informácie

Asistent predaja / help-hand

Kariéra SmartGuru

Informácie o pracovnom mieste

Sme nový revolučný vzdelávací portál SmartGuru a hľadáme šikovných kolegov/kolegyne! Ak máš v sebe kopu energie, skvelých kreatívnych nápadov, dravosť a chuť učiť sa, staň sa súčasťou nášho teamu!

Naši ideálni budúci kolegovia sú ľudia, ktorí hľadajú výzvy, dokážu samostatne premýšľať, sú ukecaní a baví ich práca s ľuďmi. Našimi obchodnými partnermi sú lektori a tréneri z oblasti športu, umenia a vzdelávania a my potrebujeme progresívnych mladých ľudí, ktorí sa nám o nich dobre postarajú.

Nezáleží na tom, či máš alebo nemáš skúsenosti – my chceme dať šancu tým, ktorí pochopili svet 21. storočia, žijú novými médiami a online je ich každodenná radosť.

Náplň práce a zodpovednosti

  • predstavenie a vysvetlenie funkcií portálu
  • registrácia nových lektorov, trénerov, klubov, organizácií
  • pomoc pri vypĺňaní profilu
  • práca v mieste tvojho aktuálneho pobytu (mesta / regiónu)

Zamestnanecké výhody, benefity

  • skvelý kolektív kreatívnych mladých ľudí (všetci aj parádne varíme a nebojíme sa to dokázať!)
  • práca so zaujímavými ľuďmi – lektormi, trénermi, učiteľmi a VIP osobnosťami zo sveta športu, umenia a vzdelávania (proste Liga Výnimočných, chápeš!)
  • perfektná prax v oblasti predaja, reklamy a marketingu (naučíme ťa všetko, čo vieme – a my vieme fakt veľa! )
  • flexibilná pracovná doba (tomu ver, že je to dreamjob!)
  • žiaden telemarketing, ani MLM systém (bambusové ponožky a poistky nepredávame)
  • plat 600 - 1 600 € (podľa toho, koľko času si ochotný práci venovať)

  • Informácie o výberovom konaní

    Pošli nám svoje CV-čko aj s fotkou na: kariera@smartguru.sk a my sa ti ozveme.

    Ozveme sa iba vybraným uchádzačom.

    Požiadavky na zamestnanca

    Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Osobnostné predpoklady a zručnosti

    • dobré komunikačné schopnosti a znalosť online prostredia.
    • zodpovedný prístup k práci
    • dodržiavanie termínov
    • perfektné nápady na vylepšovanie portálu
    • schopnosť pracovať v teréne aj v teame
    • chuť stále sa učiť nové veci
    • príjemné vystupovanie
    • zmysel pre humor
    • marketingový duch

    O nás

    Sme partia kreatívcov, ktorí sa viac ako desať rokov venovali reklame a po dvoch rokoch vývoja konečne uzrel svetlo sveta revolučný vzdelávací portál, ktorý spája šport, umenie a vzdelávanie pod jednu strechu. SmartGuru je firma, ktorá si uvedomuje, že ste to, čo viete a s otvorenou náručou prijíma všetkých progresívnych mladých ľudí, ktorí túžia byť súčasťou Domova slovenských lektorov.

    Adresa spoločnosti

    SmartGuru s.r.o.

    Mierové námestie 2

    924 01 Galanta

    Kontakt

    Kontaktná osoba: Roman VIZI

    Tel.: +421 949 123 345

    email: kariera@smartguru.sk