Blogy

SmartGuru – Ste to, čo viete

SmartGuru

SmartGuru

14.12.2017

SmartGuru – Ste to, čo viete blog   

Predstavujeme vám novú revolučnú vzdelávačku, ktorá berie Komenského tak vážne, že vám dovolí zahrávať sa s vašim potenciálom len pod dohľadom lektora!

 

SmartGuru je projekt partičky kreatívcov, ktorí túžia po vzdelanej spoločnosti, kde ste všetci to, čo viete.

 

Spoločnosť sa za našich, vašich, aj ich, čias delila na športovcov, umelcov a kockáčov. My sme sa rozhodli, že spojíme šport, umenie a vzdelávanie pod jednu strechu – lebo čo už je dôležitejšie než, to, aby vám nenapršalo do potenciálu!

 

Učitelia, lektori a tréneri sú ľudia, ktorí nám pomáhajú meniť túžby na ciele – a práve preto sme vyvinuli priestor pre profesionálnu prezentáciu ich schopností. Organizácie, kluby, školy či každý, kto rozvíja ľudský potenciál – všetci máte možnosť stať sa lektorom SmartGuru, získať nových zverencov a budovať okolo seba cieľavedomú komunitu.

 

Nepotrebujete doménu, nepotrebujete hosting, dokonca nepotrebujete ani sociálne siete.SmartGuru je komplexný portál, vďaka ktorému sa vyhnete nielen zbytočným reklamám, ale aj možnosti, že by sa vaše udalosti, lekcie, články či videá nezobrazili úplne všetkým. Mnohé sociálne siete publikujú váš obsah iba desiatim percentám vašich odoberateľov, ak nie je príspevok boostovaný – vďaka nám sa úplne všetci vaši fanúšikovia a budúci klienti dozvedia všetko, čo im chcete povedať.

 

Suplujeme vašu webovú stránku, sociálnu sieť, blog, virtuálnu vizitku a marketingovú agentúru  – ale nie je nevyhnutné nadávať nám preto do superhrdinov, naozaj.

 

A pre všetkých planétomilovníkov máme skvelú správu – za každý kúpený profil vysadíme strom. Aby ste potom mohli svojim zverencom hovoriť: ,,Ak sa chceš presadiť, kúp si... profil.“

 

Chcete rozumieť väčšej skupine ľudí? Zahrať si bez nôt Beethovena? Uštrikovať si svetrík a nechať si ho obdivovať v kaviarni partiou miestnych hipsterov? U nás je jedno, či ste deti alebo dôchodcovia, ženy alebo muži, motorové myši alebo kaviarenskí povaľači – naši lektori dokážu z každého urobiť človeka, akým chce byť.

 

Mark Twain povedal: ,,Nikdy nedovoľte, aby škola stála v ceste vášmu vzdelaniu.“ Stojí ale za zmienku, že nedokončil ani základku.

 

SmartGuru vám radí – nikdy nedovoľte, aby ste vy sami stáli v ceste vašim cieľom.

 

Tak buďte Smart a pridajte sa k nám!

Prečítané: 1698xĎalšie články

ROZHOVOR: ,,Nájsť cestu z ega do srdca je základom každého fungujúceho vzťahu," hovoria obľúbení SmartGuru lektori manželia Belejovci 

ROZHOVOR: ,,Nájsť cestu z ega do srdca je zákl...

31.05.2020

Sú vzorom pre mnohé páry, ktoré sa učia žiť v láske, pochope...

Miroslav Provazník: Že sacharidy sú vhodné ráno je fitness blud! 

Miroslav Provazník: Že sacharidy sú vhodné rán...

21.01.2020

Koučoval Ivana Buchingera, ktorý ako jediný Slovák bojoval s...

TOP 10 faktov o feminizme 

TOP 10 faktov o feminizme

15.05.2019

Šokuje ťa, že feministkou môže byť nielen iba manželka a mat...